مرجع فروش بادام درختی گرمسیری

همان گونه که می دانیم بادام انواع مختلفی دارد نوعی از آنها موسوم به بادام درختی گرمسیری می باشند که در مناطق گرم آفریقایی و آسیایی به عمل می آید. نهال این درخت، در برابر کم آبی و آفات بسیار مقاوم بوده و فروش آن با سود خوبی همراه است. فروش فوق العاده بادام درختی گرمسیری، توسط همکاران ما به مشتریان عزیز در سراسر کشور انجام می گیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.

مرجع فروش بادام درختی گرمسیری

جدول ارزش غذایی بادام درختی

جدول ارزش غذایی بادام درختی بادام درختی، جزو میوه های بومی خاورمیانه می باشد که البته به میزان کمتر در جاهای دیگر نیز پرورش می یابد. این بادام از مغزهای مفید و پرخاصیت محسوب می شود و در دو نوع بادام تلخ و بادام شیرین، موجود می باشد و طبع گرمی دارد و مصرف خوراکی آن به دو صورت بو داده و خام رایج می باشد. بین ۵۰ تا ۵۵ درصد از بادام شیرین و ۴۰ تا ۴۵ درصد از بادام تلخ را چربی در بر می گیرد که جزو چربی های مفید برای بدن می باشد.

۲۵ درصد از مغز سفید آن نیز شامل امولسین، صمغ و مواد معدنی دیگر می باشد. با نگاهی به جدول ارزش تغذیه ای آن متوجه می شویم که انواع ویتامین ها و مواد معدنی در آن موجود می باشد و شامل آب، پروتئین، انرژی، چربی، فسفر، آهن، کلسیم، پتاسیم، انواع ویتامین B و … می باشد. ما می توانیم با مصرف بادام درختی، از انواع این ویتامین ها و مواد مغذی آن برخوردار شویم.

چربی مفید بادام، برای قلب موثر بوده و وجود ریبوفلاوین و ال کارنیتین در آن سبب می شود که برای سلامت مغز موثر بوده و نقش مهمی در جلوگیری از ابتلا به آلزایمر داشته باشد. همچنین ویتامین E موجود در آن، برای افزایش توده بدنی در ورزشکاران سودمند می باشد. این مغز بی نظیر، فواید بسیار زیاد دیگری نیز برای بدن دارد و علاوه بر مصرف خوراکی آن، از بادام، ماسکی تهیه کرده و به صورت می زنند تا پوست صورت را روشن و جوان کنند.

صادرکنندگان بادام درختی گرمسیری

صادرکنندگان بادام درختی گرمسیری بادام درختی مامایی صادراتی از زمره بادام های با کیفیت و منحصربه فردی است که علاوه بر تامین نیاز داخلی، در خارج از کشور نیز طرفداران فراوانی دارد. با توجه به تحریم های ظالمانه ای که علیه کشور ما در مورد نفت برقرار می باشد دست اندرکاران صادرات غیر نفتی در کشور ما تلاش می کنند تا به گونه ای دیگر درآمد ارزی کسب کنند و بیشترین صادرات غیر نفتی ما بعد از صنایع پتروشیمی، انواع خشکبار و محصولات کشاورزی و علی الخصوص مغزها و بادام درختی گرمسیری می باشد. امیدواریم که کشور عزیز ما ایران در تمام زمینه ها به موفقیت چشمگیری دست یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما