فروش عمده بادام درختی پوست کاغذی به قیمت استثنایی

فروش بادام درختی پوست کاغذی عمده به قیمت استثنایی استقبال خوب خریداران را به دنبال داشته است. بادام درختی پوست کاغذی به دلیل آسانی در مصرف جزء پرفروش ترین انواع بادام در بازار بوده و مشتریان همیشگی خود را دارد. در فروش عمده قیمت تمام شده محصول کاهش چشمگیری پیدا می کند و به همین دلیل خریداران می توانند با پرداخت مبلغ کمتر مقدار بیشتری از این بادام را خریداری کنند.

فروش عمده بادام درختی پوست کاغذی به قیمت استثنایی

آشنایی با بهترین بسته بندی بادام در ایران

آشنایی با بهترین بسته بندی بادام در ایران

بادام ایران به عنوان باکیفیت ترین نوع بادام در جهان شناخته می شود. به همین دلیل بادام ایرانی علاوه بر مصرف داخلی به کشورهای مختلف هم صادر می شود. بادام پوست نازک و دیگر ارقام بادام که به دیگر کشورها صادر می شود، در بسته بندی های مختلف عرضه می شود.

بسته بندی بادام در ایران به شکل های مختلفی انجام می گیرد. به عبارت دیگر علاوه بر آنکه فروش به صورت فله ای و کیلویی انجام می شود، بادام را در بسته بندی های شکیل هم عرضه می کنند.

بهترین بسته بندی به صورت کارتنی بوده که در اندازه های استاندارد و به صورت وکیوم شده برای فروش هم در داخل و هم خارج از کشور آماده می شود. نوع دیگر بسته بندی به صورت پاکتی است. پاکت ها در وزن های مختلف بوده و مشتری می تواند بنا به نیاز خود یک یا چند بسته را انتخاب و آن را خریداری کند.

بسته بندی های پاکتی از نظر جنس با یکدیگر فرق دارند. معمولا یا پاکت ها از جنس متقال تهیه می شوند یا پاکت های پلاستیکی هستند. البته جنس پلاستیک مورد استفاده در این پاکت ها بسیار مقاوم و کاملا شفاف است تا محصولی که در درون آن ریخته می شود، برای مشتری کاملا واضح باشد.

نوع بسته بندی برای صادرات از اهمیت بیشتری برخوردار است. هرچه کیفیت بسته بندی مطلوب تر باشد ارزش بیشتری برای صادرات دارد، چرا که در زمان جابه جایی محصول کمتر دچار آسیب شده و سالم تر به دست مشتری می رسد. به خصوص زمانی که قرار است که مغز بادام به صورت بسته بندی صادر شود، بهترین بسته بندی ارزش بالاتری پیدا می کند.

عواملی که بر قیمت بادام تاثیر میگذارد

همانطور که می دانید بادام ارقام مختلفی داشته و به همین دلیل قیمت آن نیز در بازار متغیر است. معمولا هرچه مغز بادام درشت تر و شیرین تر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. البته عوامل متعددی می تواند قیمت بادام را در بازار تحت تاثیر قرار دهد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • میزان عرضه و مقدار تقاضا
  • نحوه عرضه و تقاضا
  • نوع بادام
  • کیفیت بادام

نوع بادام و کیفیت مغز آن نقش مهمی در تعیین قیمت آن قیمت دارد. بادام هایی مانند بادام پوست کاغذی و مامایی و همچنین بادام ربیع به دلیل آنکه پوسته نازکی داشته و به راحتی شکسته می شوند قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع بادام ها دارند.

از طرف دیگر بادام های دیرگل یا بادام هایی که به صورت دیمی کشت می شوند، قیمت بیشتری در بازار دارند. همچنین مغز بادام خشک نسبت به مغز بادام تازه با نرخ بالاتری عرضه می شود. دقت داشته باشید که برخی از آن بادام ها به دلیل تلخ مزه بودن مصرف خوراکی ندارند و بیشتر برای تولید روغن یا یا در صنایع مختلف مانند داروسازی مصرف می شوند، لذا قیمت آنها در مقایسه با دیگر انواع بادام ها پایین تر است.

صفر تا صد صادرات بادام به کشور های همسایه

صفر تا صد صادرات بادام به کشور های همسایه

ایران به دلیل تنوع آب و هوایی که دارد انواع متنوعی از بادام در آن تولید می شود. به همین دلیل یکی از کشورهای شناخته شده در حوزه تولید بادام درختی در منطقه و حتی جهان شناخته می شود. بادام های ایرانی علاوه بر طعم و مزه بسیار خوب، قیمت مناسبی هم دارند و به همین دلیل در بازار بسیار از کشورها به خصوص کشورهای همسایه خریداران پروپاقرصی داشته و کشورهای زیادی به صورت عمده و در حجم بالا از ایران خرید می کنند.

صادرات بادام به کشورهای همسایه در سال های اخیر شتاب بیشتری به خود گرفته است. وجود مرزهای مشترک زمینی از یک سو و فعال شدن بازارچه های مرزی از سوی دیگر سبب گردیده تا هم تولید کنندگان ایرانی و هم خریداران خارجی بتوانند راحت تر به مبادله کالا و محصول بپردازند.

برای صادرات یکسری مراحل باید در داخل طی شود. وجود قراردادهای مشخص، رعایت قوانین گمرکی و بسته بندی استاندارد از جمله مواردی است که باید برای بهبود و گسترش هرچه بیشتر صادرات در نظر گرفته شود.

از سوی دیگر آشنایی با قوانین صادراتی کشورهای مقصد و احترام به آنها از سوی صادر کنندگان ایرانی موضوع مهمی است که باید با دقت بیشتری رصد و مدنظر تولید کننده و صادر کننده بادام قرار گیرد.

شناسایی سلیقه خریداران در کشورهای دیگر و ارسال محصول مطابق با ذائقه مشتری رشد چند برابری صادرات را در پی خواهد داشت. بادام درختی خوشه ای و پوست نازک به دلیل آسانی در مصرف در بسیاری از کشورها با استقبال خوبی مواجه شده است.

لذا صادر کنندگان ایرانی می توانند با بازاریابی هدفمند به قصد شناسایی ظرفیت های بالفعل در بازارهای همسایه به رونق هرچه بیشتر صادرات در این حوزه کمک کنند. البته حمایت های بیشتر ارگان های دولتی و تسهیل در امر صادرات و ایجاد مشوق های صادراتی هم می تواند به روند صادرات شتاب بیشتری بدهد.

مذاکره مستقیم با وارد کنندگان دیگر کشورها با هدف بررسی موانع و ارائه راهکارهای صحیح جهت تسهیل در امر واردات و صادرات هم می تواند به طرفین کمک کند تا حجم صادرات به صورت روزانه با افزایش چشمگیری رو به رو شود.

عوامل موثر بر کیفیت بادام درختی

در مناطق مختلفی از کشور ما بادام درختی تولید می شود. شکل ظاهری و طعم و مزه و در نتیجه کیفیت بادام هر منطقه با دیگری فرق می کند. عوامل مختلفی کیفیت بادام را تحت تاثیر قرار می دهند که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید.

از مهم ترین عواملی که طعم و مزه و در نتیجه کیفیت بادام را تحت تاثیر خود قرار می دهند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. شرایط اقلیمی که بادام در آنجا کشت می شود.
  2. نوع آبیاری و میزان آن
  3. نوع کودی که برای بارور شدن درخت استفاده می شود.
  4. میزان مقاومت درخت در برابر آفات و بیماری ها
  5. نوع بسته بندی

بسته به شرایط اقلیمی هر منطقه نوع بادام و درجه کیفی آن فرق می کند. به عنوان مثال در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب بوده و آبیاری با آب باران صورت می گیرد، سایز بادام ها درشت تر از زمانی است که بادام در مناطق خشک و با آب و هوایی با رطوبت پایین تر پرورش داده می شود.

استفاده از کودهای ارگانیک به جای کودهایی شیمیایی هم مسئله بسیار مهمی است که مستقیما روی کیفیت بادامی که در نهایت تولید می شود، اثر می گذارد. کودهای ارگانیک هیچگونه مواد مضری نداشته و به خوبی ریشه گیاه را تقویت می کند. تقویت ریشه سبب رسیدن بهتر آب و مواد مغذی درون خاک به خود گیاه و در نتیجه باروری بهتر آن خواهد شد.

برخی از ارقام بادام درختی در برابر آفاتی که مخصوص بادام هستند مقاومت بیشتری دارند و به همین دلیل محصولی که در نهایت از آنها به دست می آید کیفیت بیشتری داشته و درصد کمتری از آن پوک و بدون مغز هستند.

همچنین بسته بندی ها هم اثر مستقیمی بر روی کیفیت بادام می گذارند. اینکه بسته بندی به شکلی باشد می تواند سبب ماندگاری طولانی تر بادام شده و آن را تازه تر نگه دارد و به همین دلیل بسیاری از کسانی که بادام بسته بندی سفارش می دهند به نوع بسته بندی دقت زیادی می کنند.

قیمت استثنایی بادام درختی پوست کاغذی به صورت عمده

قیمت استثنایی بادام درختی پوست کاغذی به صورت عمده

بادام درختی پوست کاغذی به صورت قیمت و با قیمت استثنایی به فروش می رسد. ما به عنوان عرضه کننده عمده انواع بادام درختی تولید شده در کشور را بدون واسطه به خریداران محترم در سراسر کشور عرضه می کنیم.

فروش به صورت غیرحضوری بوده و شما می توانید برای خرید به سایت مراجعه نمایید. انواع بادام درختی از جمله بادام مامایی، پوست کاغذی، سنگی، منقا، ربیع و… با بهترین کیفیت آماده عرضه به خریداران محترم در سراسر کشور می باشد.

هم کیفیت و هم قیمت ها تضمین شده هستند تا مشتری با خیالی آسوده خریدی امن و بی دردسر را تجربه کنید. با خرید آنلاین علاوه بر آنکه زمان کمتری را برای رفت و آمد صرف می کنید، می توانید هزینه پایین تری هم پرداخت نمایید.

در واقع با خرید اینترنتی می توانید یک تیر و دو نشان بزنید. هم زمان را بهتر مدیریت می کنید و هم خریدی مقرون به صرفه تر را تجربه نمایید. از سوی دیگر می توانید با مشاوران آنلاین حاضر در سایت مشورت کرده تا آنها شما را در یک انتخاب بهتر همراهی کنند.

با فروش مستقیم از تولید کننده مشتری می تواند این اطمینان را داشته باشد که بادامی که سفارش می دهد از نظر تازگی و کیفیت هم مطلوب است. ما با فروش عمده و بی واسطه همه تلاش خود را برای جلب نظر و حمایت خریداران محترم به کار بسته ایم تا محصولی با کیفیت عالی به دست مشتریان برسد.

صادرات بادام درختی پوست کاغذی با بهترین قیمت به کشور های همسایه

صادرات بادام پوست کاغذی با بهترین قیمت به کشورهای همسایه در چند سال اخیر بیشتر شده است. بادام پوست کاغذی که در ایران تولید می شود کیفیت بسیار خوبی دارد. مغز آن کاملا شیرین بوده و حتی در بسیاری از مواقع دو قلو است.

به همین دلیل خریداران خارجی زیادی علاقه دارند این بادام را در تناژ بالا از ایران خریداری کنند. هم کیفیت و ارگانیک بودن بادام پوست کاغذی مورد توجه خریداران خارجی قرار گرفته است.

وجود اشتراکات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی ایران با بسیاری از کشورهای هم مرز سبب شده تا صادر کنندگان ایرانی راحت تر بتوانند بادام درختی را به کشورهای دیگر صادر نمایند.

از سوی دیگر قیمت بادام ایرانی نسبت به انواع مشابه که در کشورهای دیگر تولید می شود، پایین تر است. چون به نسبت کیفیت بالا، قیمت بادام ایرانی ارزان تر است، نظر مثبت خریداران را به خود جلب می کند.

در بازار کشورهای همسایه محصولات ایرانی به خصوص انواع محصولات خوراکی طرفداران زیادی دارند. چون ذائقه ایرانی ها با بسیاری از مردمان در کشورهای همسایه مشابه هم است، به همین دلیل بازار فروش آن هم بسیار مناسب است.

صادر کنندگان ایرانی با حضور فعال در بازارچه های مرزی و نمایشگاه های برون مرزی به خوبی توانسته اند مشتریان خوبی را جلب کنند. بادام پوست کاغذی هم به صورت کیلویی و هم در بسته بندی های شیک به دیگر کشورها ارسال می شود.

بسته بندی ها کاملا بهداشتی و دارای استانداردهای بین المللی بوده تا خریدار خارجی اطمینان حاصل نماید که محصولی که انتخاب و خریداری می کند تازه و کیفیت مطلوبی دارد.

با صادرات بادام به دیگر کشورها می توان ارزآوری خوبی برای کشور در نظر گرفت. با صادرات انواع محصولات غذایی به کشورهای دیگر علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور هم می توان از تولید کنندگان حمایت بیشتری کرد و هم وابستگی به نفت را به طور قابل قبولی کاهش داد.

خرید عمده بادام درختی پوست کاغذی با بهترین قیمت

خرید عمده بادام درختی پوست کاغذی با بهترین قیمت

برای خرید عمده بادام درختی پوست کاغذی با بهترین قیمت روش های مختلفی وجود دارد. علاوه بر روش خرید حضوری امروزه برای راحتی در فروش و دسترسی بهتر خریداران عرضه بادام درختی در انواع مختلف به صورت غیرحضوری هم انجام می گیرد.

در این روش برای سامان دادن به قیمت ها و عرضه سریع تر، فروش به صورت اینترنتی انجام می گیرد. در فروش اینترنتی هم قیمت ها پایین تر است و هم خریدار راحت تر می تواند بسته به نیازش اقدام به خرید کند.

چون در روش آنلاین فروش بدون واسطه در حال انجام است، لذا قیمت های اعلام شده کمتر از نرخ بازار آزاد است. این را می توان به راحتی و با یک مقایسه کوتاه قیمت ها به راحتی متوجه شد.

از سوی دیگر خرید به صورت اینترنتی برعکس خرید حضوری محدود به زمان خاصی نبوده و شما می توانید هر زمان و هر ساعت از روز که نیاز داشتید برای خرید اقدام کنید. همچنین تنوع محصولات عرضه شده هم بسیار بیشتر است زمانی است که شخصا قصد خرید می کنید و این یک مزیت بزرگ برای کسانی است که خرید بادام را به صورت اینترنتی انجام می دهند.

در عرضه آنلاین هم امکان خرید بادام به صورت عمده و هم جزیی وجود دارد و شما می توانید به هر اندازه که نیاز دارید بدون دغدغه خرید کنید. امکان مقایسه انواع بادام با مطالعه ویژگی هایی که در زیر هر محصول درج شده وجود دارد و این موضوع به شما در خریدی آسان و مطمئن بسیار کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما