صادرکننده بادام مامایی اصلاح شده

استفاده از بادام در فرهنگ غذایی ما ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد. استفاده از بادام به عنوان یکی از آجیل و پخت انواع کیک و شیرینی و همچنین تهیه انواع غذاهای ایرانی و بین الملل رایج می باشد‌. بادام دارای انواع متنوعی می باشد و بادام مامایی یکی از بهترین و با کیفیت ترین بادام های موجود در بازار است که دارای طعمی بی نظیر و خواص فراوانی است. مجموعه ما به عنوان صادر کننده بادام مامایی اصلاح شده فعالیت دارد.

صادرکننده بادام مامایی اصلاح شده

عوامل موثر بر کیفیت بادام مامایی

عوامل موثر بر کیفیت بادام مامایی بادام مامایی به بادامی گفته می‌شود که دارای پوسته روی سفت و کلفت می باشد و به همین علت از بادام مامایی به عنوان بادام سنگی نیز یاد می‌کنند. مغز بادام مامایی درشت و دارای ظاهری کشیده می باشد و از اینرو برای استفاده در انواع آجیل مرسوم است. امروزه مناطق زیادی در سراسر کشور به تولید و پرورش بادام مامایی مبادرت می ورزند و عوامل زیادی بر کیفیت بادام مامایی تاثیرگذار است.

بیشتر بخوانید: بادام مامایی شکسته

عواملی که ممکن است از زمان کاشت مورد توجه قرار گیرد و در نهایت شرایط نگهداری بادام برای عرضه به بازار می تواند بر کیفیت بادام تاثیر فراوانی داشته باشد. مثلاً استفاده از نهال باکیفیت و اصلاح شده باعث ایجاد بادامی با کیفیت بالاتر می شود. استفاده از خاک مناسب و آبیاری به موقع در بالا رفتن کیفیت بادام تاثیر فراوانی دارد. استفاده از کودهای مناسب و به اندازه نیز باعث تقویت درخت بادام و در نتیجه بالا رفتن کیفیت بادام می گردد و همچنین حرص نمودن درخت و نور کافی نیز در رشد و بار دهی درخت بادام مامایی تاثیر فراوانی دارد.

نحوه عرضه بادام به بازار نیز می‌تواند بر کیفیت بادام تاثیر فراوانی داشته باشد. نگهداری بادام مامایی در شرایط مساعد و عرضه به موقع آن به بازار نیز بر کیفیت بادام تاثیر فراوان دارد و معمولاً بادام هایی که در هوای نامناسب، رطوبت بالا و گرمای زیاد نگه داری می شوند، ممکن خراب شود یا مورد هجوم حشرات و جانوران قرار گیرد. کهنه بودن بادام مامایی باعث پایین آمدن کیفیت آن و عدم رضایت مشتریان می‌شود.

فروش بادام مامایی اصلاح شده

فروش بادام مامایی اصلاح شده

بیشتر بخوانید: بادام درختی فله

با توجه به موارد فوق یکی از نکات مهم در هنگام خرید بادام مامایی مراجعه به مراکز معتبر و خرید از برند های به‌نام می‌باشد تا نسبت به تازه بودن و کیفیت بالای محصول اطمینان حاصل شود. مجموعه ما افتخار دارد در زمینه عرضه بادام مامایی درختی اصلاح شده فعالیت نماید‌. کیفیت بالای محصولات ما باعث تمایز آن از محصولات رقبای دیگر گردیده است و توانسته ایم در بازارهای خارجی حضور یابیم و طرفداران زیادی در سراسر دنیا نسبت به دریافت محصولات ما مشتاق هستند. مشتریان از جهت استعلام قیمت بادام مامایی می‌توانند به صورت حضوری و غیرحضوری اقدام نمایند.

4

  1. بادام منبع غنی از مواد قلیایی است که برای افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن بسیار مناسب است که توانایی ازبین‌بردن بیماری‌ها را بیشتر می‌کند.

  2. سلام بادام مامای اصلاح شده تون ارگانیک هست یا خیر؟ کیفتتون چقدره؟

    • سلام وقتتون بخیر
      در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

  3. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۷ تولید جهانی بادام برابر ۲٫۲ میلیون تن بوده‌ است که ۴۶٪ از این مقدار متعلق به امریکاست. سایر کشورهای اصلی تولیدکننده شامل اسپانیا، ایران و مراکش مجموعاً ۲۲٪ از تولید جهانی این محصول را به خود اختصاص داده‌اند. در حال حاضر و در میان صادرکنندگان محصول بادام، شرکت تارا با اختلاف بهترین صادرکننده بادام مامایی اصلاح شده در ایران محسوب میشود که کارنامه درخشانی در زمینه صادرات این محصول دارا میباشد. از این بابت به عنوان یکی از مشتریان داخلی این شرکت به عوامل این مجموعه صمیمانه تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیتهای بیشتر رو دارم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما