خرید اینترنتی بادام درختی پوست کاغذی به صورت کیلویی

بادام درختی پوست کاغذی و گردو سنندج یکی از بهترین انواع بادام در کشور و جهان است که پوست بسیار نازک آن به راحتی به وسیله دست شکسته می‌شود و به این ترتیب برخلاف انواع بادام درختی سنگی دسترسی به مغز آن بسیار راحت است همچنین بادام درختی پوست کاغذی کیلویی به وسیله خرید اینترنتی قابل سفارش است و خریدارانی که صادر کننده این محصول هستند یا آن را برای استفاده در آجیل نیاز دارند با این روش خرید آن را بسیار ارزان و سریع تهیه می کنند.

خرید اینترنتی بادام درختی پوست کاغذی به صورت کیلویی

بررسی جایگاه ایران در صادرات بادام

بررسی جایگاه ایران در صادرات بادام ایران از کشورهایی است که شرایط اقلیمی مناسبی برای پرورش بادام دارد به طوری که این محصول در اکثر مناطق ایران قابل تولید است و باغات بادام از شمال تا جنوب و شرق تا غرب کشور حجم زیادی از این محصول را برای کشور تولید می کنند و این باعث شده ایران جایگاه ویژه ای در صادرات بادام در منطقه و جهان داشته باشد به طوری که در کنار کشورهایی همچون آمریکا و چین جزء چند کشور برتر در زمینه تولید محصول و صادرات آن باش.

در ایران نوع بادام تولیدی در کشور بسیار متنوع است و که بادام مامایی و ربیعی از نمونه های آن در کشور هستند که با انجام اصلاحات نژادی انواع رقم های دیگر از آن ایجاد شده که یکی از پرفروش ترین آنها بادام پوست کاغذی است و در تهران، شهرکرد و بسیاری دیگر از شهرهای آن قابل دسترسی است.

برای پی بردن به جایگاه ایران در زمینه صادرات بادام کافی است به مبادلات مرزی این محصول توجه شود که سالانه حجم بسیار زیادی از این محصول از طریق گمرکات دریایی و زمینی به کشورهای دور و نزدیک صادر می شود همچنین برآورد کلی از تولید این محصول در کشور از طریق محاسبه سطح باغات بادام در کشور به راحتی به دست می‌آید و به این شکل تخمین کلی از تولید سالانه این محصول برای محاسبه مصرف داخلی و صادرات آن به دست آمده که در مقایسه آن با تولید و صادرات به سایر کشورها می توان به جایگاه ایران پی برد.

بادام صادراتی کشور به صورت آجیلی به کشورهای همسایه و به صورت خام به کشورهای دورتر صادر می‌شود بنابراین نوع ارائه این محصول به بازارهای مختلف متفاوت است همچنین بادام خام ایرانی در دو نوع شیرین و تلخ برای تهیه روغن بادام و انواع محصولات آرایشی استفاده می‌شود و به این ترتیب کشورهای زیادی خریدار بادام خام ایرانی هستند.

ایران در زمینه صادرات بادام خام جایگاه ویژه‌ای دارد با این وجود کشورهایی همچون ترکیه با خرید این محصول از ایران و تبدیل آن به محصولات آرایشی و بهداشتی درآمد قابل توجهی از این طریق به دست می آورند بنابراین همزمان با افزایش صادرات این محصول در کشور باید صنایع مرتبط با فرآوری آن نیز بیشتر شود تا درآمد و جایگاه کشور به جای صادرکننده بادام خام به صادر کننده محصولات فرآوری شده از آن تغییر کند چون درآمد حاصل از این طریق بسیار بیشتر است.

از یک بادام مرغوب و با کیفیت چه میدانید

بادام درختی مغزی و گردو یاسوج بسیار خوشمزه است و روغن موجود در آن بسیار زیاد بوده که نقش آن در سلامتی برای همه افراد کاملاً مشخص است؛ بادام مرغوب با داشتن طعم عالی به عنوان آجیلی خوشمزه مورد استفاده همه افراد قرار می گیرد تا به این ترتیب به عنوان یک خوراکی فوق العاده و یک ترکیب مغزی ایده‌آل شناخته شود.

بادام مرغوب اندازه درشتی دارد همچنین ظاهر سالم بادام نیز نشان‌دهنده کیفیت بالای آن است علاوه بر این بیشتر بیشتر از ۶۰ درصد وزن آن از روغن است به همین علت محصولی فوق العاده برای تهیه روغن بادام است که یکی از مرغوب ترین و گرانترین روغن های گیاهی به شمار می‌رود.

بادام درجه یک طعم شیرینی دارد با این وجود بادام های تلخ نیز دور انداختنی نیستند و با روش‌های مختلف تلخی از آنها گرفته می‌شود یا برای تهیه روغن و محصولات آرایشی مانند آسیاب و انواع کرم های پوست از آنها استفاده می شود بنابراین هر یک از انواع بادام دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند.

این محصول پوسته خارجی قهوه رنگی دارد و بخش گوشتی آن نز سفید رنگ است که همه این مغز درون یک محفظه چوبی بسیار سخت قرار گرفته است که از آن در برابر عوامل محیطی محافظت می کند و ابتدا در بهار سبز است اما در پاییز خشک می شود علاوه بر این نوع اصلاح شده بادام دارای پوست بسیار نازک است که به صورت خام یا بوداده در آجیل های کاربرد دارد.

بادام مرغوب همچنین تازه است و چنانچه از پوسته چوبی آن خارج شود بوی بسیار خوبی دارد همچنین پوسته آن براق بوده و طعم فوق العاده خوبی دارد اما بادام های مانده معمولاً بافت تردی ندارند و طعم آنها کاهش یافته است به همین دلیل به عنوان بادام مرغوب شناخته نمی شود.

بهترین این محصول همچنین کاملا خشک شده و درصد رطوبت آن فوق‌العاده کم می باشد و با داشتن ماده خشک زیاد ارزش خرید بسیار بالایی دارد چون بادام هایی که دارای مقادیر کم یا زیادی رطوبت دارند ارزش صادراتی کمی دارند و علت این مسئله کاهش وزن بادام طی انبارداری یا صادرات است.

تاثیر نوع بسته بندی بر میزان فروش بادام

تاثیر نوع بسته بندی بر میزان فروش بادام محصولات غذایی و از جمله آجیل ها از جمله بادام در نگهداری به صورت فله کیفیت خود را از دست می‌دهند و فروش کیلویی آنها به خصوص در مصارف خانگی محدود است اما چنانچه در بسته بندی قرار بگیرند در حجم های کوچک از فروش بسیار زیادی برخوردارند و به عنوان تنقلات روزانه مورد استفاده کودکان و بزرگسالان قرار می‌گیرند.

بسته بندی این محصول تاثیر بسیار زیادی بر فروش آن دارد و اگر بسته بندی خوب برای آنها استفاده شود فروش بادام زمینی بادام افزایش کی یابد همچنین نوع بسته بندی تنها عاملی برای فروش بیشتر این محصول نیست بلکه بر حفظ کیفیت آن نیز تاثیر زیادی می گذارد به طوری که مانع از ورود رطوبت به داخل مغز شده و بافت آن را نامناسب می‌کند همچنین از اکسیداسیون چربی بدن جلوگیری کرده و به این شکل بوی بادام تغییری نخواهد کرد.

بسته‌بندی مناسب این محصول عاملی موثر هم در فروش و هم در حفظ طعم و بوی مزه بادام درختی است و توجه به آن در فروش نوع صادراتی این محصول اهمیت بسیار زیادی دارد همچنین برای بسته بندی این بادام معمولا از نایلون های زیپ دار یا ساده متالایز پلی اتیلنی استفاده می‌شود و نوع پنجره دار آن نسبت به بقیه فروش بیشتری در بادام ایجاد می کند چون محتویات درون آن از طریق بخش شفاف این بسته بندی ها به راحتی قابل مشاهده است.

بسته بندی های مقوایی شیک نیز برای ارائه این محصول اخیرا استفاده می شوند که در طرح ها و رنگ های جذاب باعث فروش بیشتر بادام خواهند شد همچنین هر یک از دسته بندی های ذکر شده تاثیر زیادی بر میزان فروش بادام می گذارند و بدون استفاده از آنها فروش خرده فروشی این محصول امکان پذیر می باشد تا با استفاده از این نوع بسته بندی ها فروش سوپرمارکتی و فروشگاهی آن به مقدار زیادی افزایش می یابد.

سود سالانه حاصل از فروش بادام در ایران

بادام یکی از مغز های گرانقیمت خشکباری است که بعد از پسته از نظر قیمت در رتبه دوم قرار دارد و چنانچه بازاریابی خوبی برای آن انجام شود سود حاصل از فروش آن در ایران قابل توجه خواهد بود؛ این محصول فقط کاربرد آجیلی ندارد بلکه از آن در صنایع صابون سازی و تولید انواع محصولات آرایشی نیز در داخل کشور استفاده می‌شود.

این محصول نه تنها به عنوان یک محصول لوکس و لاکچری در بین آجیل ها کاربرد دارد بلکه نمونه های ارزان قیمت این محصول یعنی بادام تلخ با قیمت ارزان توسط کارخانه های فرآوری آن خریداری شده که سود خوبی از عرضه این محصول به آنها حاصل می‌شود و آنها نیز از فرآوری آن درآمد خوبی به دست می آورند.

قیمت خرید و فروش این محصول در سال های مختلف یکسان نیست و حتی در طول سال و فصل های مختلف نرخ این بادام بسیار متفاوت می‌باشد بنابراین انتظار سود ثابت برای این محصول نباید وجود داشته باشد و این مسئله رابطه مستقیمی با میزان عرضه و تقاضا برای آن دارد.

قیمت ارائه این محصول در سال هایی که به دلیل شرایط آب و هوایی درختان بادام دچار سرمازدگی می شوند بسیار بالا می رود و سود فروش آن در داخل کشور به دلیل کاهش عرضه افزایش قابل توجهی می یابد اما در سال های با شرایط آب و هوای مساعد میزان تولید بادام افزایش می یابد و سود تجارت آن نیز کاهش خواهد یافت.

کیفیت این بادام بر میزان سود حاصل از فروش آن بسیار تاثیر می‌گذارد و معمولاً بادام های کم کیفیت به کارخانه‌های فرآوری آن فروخته می‌شوند که درآمد حاصل از این فروش و چندان زیاد نیست اما نمونه های باکیفیت و مرغوب آجیل درجه یک به عنوان صادراتی استفاده می شود که مشتری های خاص خود را داشته و هر قیمتی را برای تهیه آن پرداخت می‌کنند به همین دلیل تجارت آنها سود بسیار زیادی دارد.

صادرکننده بادام درختی پوست کاغذی درجه یک به صورت کیلویی

صادرکننده بادام درختی پوست کاغذی درجه یک به صورت کیلویی بادام درختی پوست کاغذی در نوع درجه یک به صورت کیلویی توسط صادرکننده این محصول به بازار کشورهای مختلف صادر می‌شود و به دلیل کیفیت بالای این محصول از بازار فروش فوق العاده خوبی برخوردار است؛ این صادر کننده از بسته بندی های بسیار برای عرضه این بادام زمینی به کشورهای مورد نظر استفاده می‌کند و به این شکل در فروش آن تاثیر بسیار ایجاد می کند.

برای صادرات این محصول از بسته بندی های شیک استفاده شده و حجم های کم و زیاد این بادام در این بسته بندی ها به بازارها صادر و در اختیار مشتریان عمده قرار می گیرد تا آنها نیز به صورت خرده فروشی یا در عرضه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها این محصول ایرانی را به فروش برسانند.

صادر کننده نوع درجه یک این محصول را با حداقل قیمت ممکن به خریداران خارج کشور عرضه می کند تا رضایت خاطر مشتریان را برای این بادام ایرانی به دست آورده و آنها را به عنوان مشتری دائم خود به دست آورد همچنین این بادام در کشورهای مختلف به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس مشتریان بسیار خوبی برخوردار است چون میزان تولید داخلی این کشور ها بسیار ناچیز است و وارد کننده اصلی این بادام به شمار می روند به همین دلیل تجارت آن در کشورهای مذکور سود بسیار خوبی برای صادر کننده به همراه خواهد داشت.

صادر کننده برای صادرات این محصول هزینه کم نیاز دارد چون مبادی مرزی بسیار زیادی بین ایران و همه کشورهای همسایه وجود دارد و نزدیکی آنها به محل تولید و خرید این بادام هزینه صادرات را بسیار کاهش می دهد همچنین تعرفه صادرات بادام پایین بوده و این تضمینی برای درآمد بیشتر از این محصول می باشد.

فروش ویژه بادام درختی پوست کاغذی به صورت کیلویی با مناسب ترین قیمت

بهترین نوع بادام درختی در کشور دارای پوست کاغذی است و با مناسب ترین قیمت به صورت کیلویی توسط فروشنده این محصول در فروش ویژه آن به خریداران ارائه می‌شود تا نیاز مشتریان به این بادام با کیفیت در داخل تامین گردد.

از مشتریان این فروش ویژه صادر کنندگان و کارخانه های بادام بسته بندی هستند و در تناژ زیاد این محصول را خریداری کرده و چون فروش به صورت ویژه است به ازاء هر کیلو از آن پایین ترین قیمت را پرداخت خواهند کرده و به این شکل از فرآوری و صادرات این محصول سود خوبی به دست می آورند.

فروش ویژه به صورت اینترنتی انجام می شود و مشتریان از همه کشور بدون دخالت واسطه ها و به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی این بادام درختی آن را درخواست کرده تا در اولین فرصت برای آنها ارسال شود همچنین فروش ویژه به صورت آنلاین انجام شده و همه امور مربوط به خرید این محصول از قبیل پرداخت مبلغ کالا و هزینه های مربوط به بسته بندی و ارسال آن از همین سایت قابل پرداخت است تا در اسرع وقت این بادام خریداری و به دست مشتری برسد.

قیمت استثنایی بادام درختی پوست کاغذی به صورت کیلویی در بازار

قیمت استثنایی بادام درختی پوست کاغذی به صورت کیلویی در بازار بادام درختی پوست کاغذی با قیمت استثنایی به صورت کیلویی در بازار به فروش می‌رسد و قیمت خوبی برای عرضه این محصول در نظر گرفته شده است که برای صادرکنندگان بسیار عالی است همچنین قیمت فروش به صورت عرضه مستقیم لحاظ شده و واسطه ها در این نرخ گذاری هیچگونه نقشی نداشته‌اند.

قیمت این بادام در بازار نسبت به فروشندگان دیگر بسیار مناسب تر است همچنین کیفیت آن عالی تر بوده و بیشترین یکدستی و تمیزی در این محصول وجود دارد و خریداران برای کسب اطلاع دقیق از قیمت بادام تماس با فروشنده آن به کمک می کند تا از نرخ روز آن باخبر شد.

قیمت این بادام درختی با وجود نوع آن فوق العاده است و تجارت آن در داخل و خارج ایران به دلیل نرخ ارزان آن بدون شک نه تنها سود خوبی خواهد داشت بلکه باعث جلب توجه دایمی مشتریان به این محصول و خرید مجدد آنها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما