خرید انواع بادام مامایی تازه

نهال بادام یکی از با ارزش ترین و اقتصادی ترین نهال های موجود در کشور می باشد.که علاوه بر اینکه توانسته بادام مورد نیاز کشور را تامین کند توانسته زمینه ی صادرات به خارج از کشور را سالیانه نیز فراهم کند. درخت بادام از کم آب ترین و بی درد سر ترین نهال ها می باشد.

درخت بادام اقلام گوناگونی دارد که ازجمله ی ان میتوان به بادام مامایی اشاره نمود.خرید انواع بادام مامایی تازه از مراکز معتبر و فروشگاه های معتبر صورت میگیرد.

خرید انواع بادام مامایی تازه

کاهش تب با مصرف بادام بدون پوست

کاهش تب با مصرف بادام بدون پوست همانگونه ک مستحضریدبادام دارای خواص فراوانی برای سلامتی و بدن می باشد وبر عملکرد بخش های مختلف از بدن تاثیرات مثبتی دارد تقویت عملکرد ریه و استحکام استخوان ها،افزایش نیروی جنسی، گرفتتگی عضلات و همچنین سنگ کیسه صفرا تاثیر بسزایی دارد.

همانطور که می دانید بیماری های مختلفی سیستم تنفسی را تهدید می کنند برخی از افراد به دلیل زندگی در شهرهای پرجمعیت ومناطق الوده با بیماری های ریوی درگیر می شوند. بادام مامایی به تقویت ریه ها خواهد پرداخت و با بهبود عملکرد ریه ان ها را در برابر بیماری ها ایمن می گرداند.

این محصول باعث کاهش تب می گردد و کسانی که دچار تب های خفیف تا شدید می شوند مصرف بادام بدون پوست و حتی روغن بادام را در رژیم غذایی آنها قرار می دهند.

پس اگر از درجه حرارت بالای بدن خود رنج می برید گفته می شور که روغن بادام را بر روی بدن خود بمالید اما چگونه این امر امکان پذیر است؟

بادام و یا روغن بادام دادای موادی می باشد که مانع رشد میکروب ها ، ویروس ها و قارچ ها و باکتریها در بدن می گردد که این امر یعنی توقف رشد سبب کاهش و قطع تب می گردد.

افزایش هوشیاری فیزیکی با بادام تازه

افزایش هوشیاری فیزیکی با بادام تازه شیر بادام ،از پروتئین های ساخت عضله غنی است. پروتئین ها، رباط ها و بافت های آسیب دیده را بهبود می دهند بنابراین، برای ورزشکاران بسیار مفید است که باعث بهبودی خستگی بدن می شود.

شیر بادام، غنی از پتاسیم است؛ پتاسیم ،یکی از انواع مواد معدنی است ،که در بدن الکترولیت تولید می کند. این الکترولیت ها، باعث افزایش حافظه می شوند بنابراین شیر بادام، یک راه طبیعی برای تقویت حافظه است.

نکات مهم در انتخاب بادام مامایی سنگی

نکات مهم در انتخاب بادام مامایی سنگی بادام مامایی از جمله نهال هایی است ک بیشتر در کشور ایران کشت می شود . بادام مامایی سنگی درختی مقاوم در برابر افات می باشد و نهالی است که پس از اینکه بارور شد دیگر به کود و سم زیادی احتیاج ندارد .

همچنین بادام سنگی دارای پوسته ی بسیار سخت و محکمی است که با دست شکسته نمی شود و نیاز به بادام شکن است و دارای مغز شیرینی می باشد.

بادام مامایی سنگی سریع به بار نشسته و دو سال پس از کاشت شروع به گل دهی می کند و بار دهی را اغاز می کند. بادام ازجمله بادام مامایی خواص زیادی دارد و ویتامین ها و مواد معدنی و مغذی زیادی در خود دارد.

درخت بادام از کم آب ترین و بی درد سر ترین نهال ها می باشد چرا که دو سال بعد از کاشت و رسیدگی و کود دهی دیگر به کود زیادی نیاز ندارد.همچنین دارای پوسته ی بسیار سخت و محکمی می باشد که با دست شکسته نمی شود و ما برای این کار احتیاج به بادام شکن داریم.

عوامل زیادی بر رشد بادام مامایی درشت تاثیر می گذارند. نهال بادام باید در خاک مناسب کاشته شود بادام مامایی را می توانیم در خاک شنی یا رسی بکاریم ریشه ی درخت بادام به صورت عمودی حرکت می کند پس برای نهال آن باید عمق چاله ی مورد نظر زیاد باشد .

و خاک به گونه ای باشد که نهال بتواند به راحتی رشد کند قبل از کاشت نهال مامایی باید پس اینکه عمق ۲ متر را ایجاد نمودیم کمی خاک مرطوب در ته گودال بریزیم.

نهال بادام برای جوانه زنی نیاز به یک دوره سرمای زمستانه دارد و به گونه ای است که می تواند سرما را به خوبی تحمل نماید اما اگر سرد شدن هوا به تدریج انجام گیرد بر روند رشد بادام مامایی تاثیر بسزایی می گذارد.

در مناطقی ک زیاد کوهستانی و سرد نمی باشند بهترین زمان کاشت نهال اوخر پاییز می باشد که ریزش برگ های نهال به پایان رسیده باشد.

بادام مامایی به صورت بادام بو داده و بادام خام عرضه می گرددویژگی برتر بادام مامایی نسبت به انواع دیگر این است که معمولا دوتایی می باشد و در هنگام خرید باید توجه نماییم که عاری از هرگونه رطوبت، کپک زدگی و طعم نامطبوع باشد .

این گونه از بادام ماندگاری بیشتری نسبت به انواع دیگر بادام دارد و در تولید انواع آجیل نیز بکار می رودهنگام انتخاب نهال آن باید توجه داشته باشیم که از ارقامی انتخاب کنیم که زود بارور گردند.

قیمت انواع بادام مامایی شیرین تازه

قیمت انواع بادام مامایی شیرین تازه نهال بادام مامایی درختی است با عادات باردهی زود هنگام به طوریکه یک سال پس از کاشت بارور می شود.بادام مامایی رشد قوی و نسبتا گسترده ای دارد.

برگ های درخت بادام در شاخه های تازه روییده ظاهر می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع بادام مقاومت ان دربرابر سرمای بهاره می باشد.کیفیت و خواص این نوع بادام همیشه در سراسر جهان مشهود بوده است.

طول عمر این درخت بادام ۲۵ تا۳۰ سال می باشد.بادام مامایی بسیار تجاری و سود اور می باشد. عرضه عمده بادام در استان های مختلفی هرساله توسط کشاورزان و باغداران انجام می گیرد و روانه ی بازار می شود.

استان فارس یکی از مناطقی می باشد که سهم بسزایی در تولید وعرضه بادام مامایی چه در داخل کشور و به صورت صادرات به کشور های دیگر را دارد.

مامایی شیرین جزء بهترین بادام های موجود در کشور می باشد و مراکز مختلفی در کشور نمایندگی پخش بهترین بادام مامایی را برعهده دارند و ما می توانیم محصول مورد نظر خود را به طور مستقیم ویا اینترنتی و حتی تلفنی سفارش و خریداری نماییم .

خرید مستقیم و بدون واسطه از صرفه ی اقتصادی بالاتری برخوردار می باشد و ما هزینه ی مازاد را حذف می کنیم وهمچنین خرید بادام عمده نسبت به جزئی نیز از صرفه ی اقتصادی بیشتری برخوردار می باشد.

قیمت بادام مامایی شیرین ارزان به عوامل زیادی بستگی دارد و در هنگام خرید باید توجه نماییم که چه نوع از بادام را میخواهیم خریداری نماییم قیمت این محصول به عواملی نظیر:

  • نوع محصول خریداری شده
  • میزان عرضه و تقاضا برای محصول
  • کیفیت محصول
  • به پوست نازک و یا سنگی بودن آن

ولی خرید محصول از مراکز خرید ما بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما